ResMed AirSense 10 12/24V adapter
De 12 volt stekker is ontwikkeld zodat uw apparaat ook gebruikt kan worden via een 12V aansluiting in bijvoorbeeld uw boot, camper of auto.
Te gebruiken met een ResMed AirSense 10.
€ 115,00
Artikelnummer
37506
Productinformatie
Met de ResMed AirSense 10 12/24V adapter kunt u uw PAP-apparaat eenvoudig onderweg van stroom voorzien. Ideaal voor gebruik in de camper, vrachtwagen of boot en tijdens het kamperen wanneer er geen regulier stopcontact beschikbaar is.
De adapter is eenvoudig aan te sluiten op een geschikte 12V- of 24V-aansluiting in uw voertuig. Dankzij het 3 meter lange snoer heeft u extra flexibiliteit bij het aansluiten. Daarnaast helpt de adapter uw apparaat te beschermen tegen stroomfluctuaties en overspanning.
Geschikt voor:
- ResMed AirSense 10
Voordelen:
- Voorziet uw ResMed AirSense 10 onderweg van stroom
- Geschikt voor 12V- en 24V-aansluitingen
- Ideaal voor camper, vrachtwagen, boot en kamperen
- Snoerlengte van 3 meter
- Beschermt tegen stroomfluctuaties en overspanning
- Eenvoudig aan te sluiten en te gebruiken
Inhoud:
- 1x ResMed AirSense 10 12/24V adapter
Let op: deze adapter is uitsluitend geschikt voor gebruik met de ResMed AirSense 10. Lees voor gebruik de gebruikshandleiding goed door.